POMOC DLA UKRAINY INFORMACJE

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania została wyłączona

Wesołych Świąt!

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Wesołych Świąt! została wyłączona

Biura nieczynne w Wielki Piątek

29.03.2024r. /Wielki Piątek/ biura Fundacji będą nieczynne.

Centrum Wsparcia Pokrzywdzonym pracuje bez zmian.

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Biura nieczynne w Wielki Piątek została wyłączona

TARNOWSKIE KOCHA POLSKĘ! projekt realizowany w ramach Otwartego Konkursu Ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania na lata 2023-2024 pn. „Kocham Polskę!”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY  DO UDZIAŁU W III EDYCJI KONKURSY HISTORYCZNO-PATRIOTYCZNEGO DLA KLAS IV-VIII Szkół Podstawowych

Fundacja im Hetmana Jana Tarnowskiego serdecznie zaprasza do udziału w konkursie historyczno-patriotycznym klasy IV-VIII szkół podstawowych.

Przedmiotem konkursu jest  przygotowanie reportażu / filmiku nt. współcześnie rozumianego patriotyzmu.

Termin przesłania prac do 26.04.2024 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału!!!

Nagrodą główną jest KURS SURVIVALU oraz MASZT FLAGOWY.

Dla każdego uczestnika konkursu upominek w postaci materiałów promujących polskie symbole narodowe oraz przypinki z flagą Polski.

Wszystkie szczegóły w regulaminach w zakładce TKP Tarnowskie kocha Polskę!

Zapraszamy do kontaktu:

j.gumulka@fundacjatarnowskiego.pl

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania PRZDŁUŻAMY KONKURS WSPÓŁCZESNY PATRIOTYZM DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLAS IV-VIII !!! została wyłączona

Przedłużony termin składania ofert

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego z siedzibą w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul. Wielkie Schody 3, informuje że dokonała zmiany w treści umowy zapytania ofertowego nr 24M03ZO01.CWP w paragrafie §4. Punk 4.

W związku z powyższym przedłużony został termin składania ofert do  28.03.2024r.

Zapytanie ofertowe 24M03ZO01.CWP

Wzór oferty _24M03ZO01.CWP

Zaszufladkowano do kategorii aktualności | Możliwość komentowania Przedłużony termin składania ofert została wyłączona

ZAPYTANIE OFERTOWE 24M03ZO01.CWP na dostawę bonów towarowych