Domowa Aktualności Nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych

Nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych
środa, 01 lipca 2015 15:00

Z dniem 1 lipca 2015r. Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego rozpoczyna projekt „Nowe możliwości dla osób niepełnosprawnych”.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w 2015r.

Szczegółowe informacje w zakładce projektu.

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym ze środków PFRON będących w dyspozycji Województwa Małopolskiego

maloplllll                 logo-PFRON