Domowa

Druga tura rekrutacji AMR PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 lutego 2016 17:07

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ogłasza termin drugiej tury rekrutacji do projektu „Aktywni i młodzi na rynku pracy”. Zgłoszenia przyjmowane będą 18-19.02.2016 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w biurze projektu w Tarnowie (ul. Krakowska 13/9).

DO UDZIAŁU W PROJEKCIE ZAPRASZAMY ZARÓWNO KOBIETY, JAK I MĘŻCZYZN SPEŁNIACJĄCYCH PONIŻSZE WARUNKI:

• osoby w wieku 15-29 lat,
  • zamieszkujące na terenie: miasta Tarnowa, powiatu tarnowskiego, powiatu brzeskiego, powiatu bocheńskiego lub powiatu dąbrowskiego,
  • bierne zawodowo,
  • nie kształcące się tj. nie uczestniczące w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym,
  • Nie szkolące* się ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni.

*Pozaszkolne zajęcia mające na celu uzyskanie, uzupełnienie lub doskonalenie umiejętności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, potrzebnych do wykonywania pracy.

Poprawiony: wtorek, 16 lutego 2016 17:09