Domowa

środa, 24 sierpnia 2016 17:58

zsnznp-logo

TERMINY INDYWIDUALNEGO PLANU DZIAŁANIA [IPD]
w ramach projektu „Zmiana szansą na zatrudnienie na Podkarpaciu” – Ścieżka A (dla osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej)

Informujemy, że spotkania z Doradcą zawodowym w celu ustalenie Indywidualnego Planu Działania [IPD] dla Uczestników zakwalifikowanych do projektu w ramach ścieżki A odbędą się w Biurze projektu Fundacji w Rzeszowie, ul. J. Słowackiego 24/56, VI piętro.

W załączeniu Terminy i godziny Indywidualnego Planu Działania [IPD]

Jednocześnie przypominamy, że spotkanie z Doradcą zawodowym w celu ustalenia IPD jest jednym ze wsparć zaplanowanych w ramach projektu – ścieżka A i jest obowiązkowe. Nie stawienie się na IPD będzie jednoznaczne z rezygnacją z udziału w projekcie i przyjęciem do udziału osoby z listy rezerwowej.

Poprawiony: środa, 24 sierpnia 2016 17:59