Domowa

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 13:53

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego w ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem zaprasza do skorzystania z darmowych porad specjalistów (prawników i psychologów), osoby poszkodowane przestępstwem.

Dyżury specjalistów odbywać się będę w dniach od 20.02. – 24.02.2017r w siedzibie Fundacji w Tarnowie, przy ul. Krakowskiej 13/10 (III p.) oraz w filii Ośrodka w Nowym Sączu, ul. Nawojowska 17a. Szczegółowe informacje nt. dyżurów oraz pozostałych instytucji udzielających porad w załączonym harmonogramie.

Poprawiony: poniedziałek, 20 lutego 2017 16:11