Domowa Doradztwo Zarządzanie projektem dla NGO

Zarządzanie projektem dla NGO
wtorek, 26 stycznia 2010 13:12

Adresaci:
Organizacje pozarządowe działające na terenie Tarnowa i powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego

Tematyka doradztwa:

Doradztwo skierowane jest przede wszystkim do osób zajmujących się pisaniem projektów w organizacjach.

Dotyczy między innymi:

• źródeł finansowania projektów i działalności organizacji pozarządowych
  • wskazówek jak wypełniać wnioski o dofinansowanie lub finansowanie projektów
  • zarządzania realizowanymi projektami

Miejsce spotkań z doradcą:

• Biuro MOWOP w Tarnowie
  • w siedzibie organizacji pozarządowej

Biuro projektu - dodatkowe informacje:
Biuro Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Organizacji Pozarządowych, działającego przy Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego,
ul. Wielkie Schody 3, 33-100 Tarnów,
tel/fax 014 6272871, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.