Domowa Doradztwo Konsultacje nt. możliwości współfinansowania projektu ze środków EFS

Konsultacje nt. możliwości współfinansowania projektu ze środków EFS
wtorek, 26 stycznia 2010 13:14

Adresaci:
potencjalni beneficjenci PO KL – osoby, które chcą skonsultować możliwość uzyskania dofinansowania w ramach EFS dla własnych koncepcji projektowych (zarysów projektów, planowanych działań nie ujętych w formę projektu), ze szczególnym uwzględnieniem projektodawców z gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

Tematyka doradztwa:
wytypowanie właściwego dla danego projektu źródła pozyskania wsparcia (określenie konkretnego priorytetu i działania PO KL) opracowanie/dopracowanie koncepcji projektu wraz z określeniem zakresu działań, grup, odbiorców, wartości projektu (szacunkowo i w odniesieniu do właściwego źródła w PO KL) wskazanie i omówienie podstawowych dokumentów dotyczących współfinansowania projektów z EFS

Miejsce spotkań z doradcą:
Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie
w innym wspólnie uzgodnionym miejscu

Biuro Projektu - dodatkowe informacje:
Regionalny Ośrodek EFS,
Biuro Projektów Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wałowa 2, 33–100 Tarnów
tel. 014 6556985, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Biuro czynne od pn do pt w godzinach  8-16
osoba do kontaktu: Pani  Barbara Stasik