Domowa Rok 2007 Droga do sukcesu – stypendium Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Droga do sukcesu – stypendium Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego
Okres realizacji:

1 sierpnia 2007 r. – 15 grudnia 2007 r.

Cel:

Wyrównanie szans edukacyjnych studentów pochodzących z terenów wiejskich poprzez udzielnie wsparcia finansowego w formie stypendiów.

Adresaci:

• grupa 150 studentów studiów stacjonarnych, zamieszkałych na terenie wiejskim na obszarze subregionu tarnowskiego

Działania zrealizowane / efekty:

Realizacja projektu przyczyniała się do udzielenie wsparcia finansowego grupie 150 studentów, dzięki czemu mieli oni możliwość realizacji swoich zainteresowań, poszerzania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności sportowych. Otrzymane stypendium studenci mogli przeznaczać na zakup książek czy materiałów dydaktycznych.

Finansowane przez:

Projekt finansowany przez Województwo Małopolskie oraz środki własne Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego.