Domowa Archiwum szkoleń 17-11-2009 Formalno-prawne i finansowo-księgowe aspekty funkcjonowania organizacji pozarządowych-ostatnie w tym roku!

17-11-2009
Bochnia, Starostwo Powiatowe w Bochni, ul. Kazimierza Wielkiego 31
Wykładowcy/trenerzy:

Rafał Pecka

Adresaci:

NGOs

Opis:
W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszą się szkolenia o tematyce obejmującej zagadnienia formalno-prawne i finansowo-księgowe aspekty funkcjonowania organizacji pozarządowych Małopolski Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych w Tarnowie prowadzony przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego wyszedł naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zaprasza po raz ostatni w tym roku na bezpłatne szkolenie pt. „Formalno-prawne i finansowo-księgowe aspekty funkcjonowania organizacji pozarządowych”. Szkolenie obejmuje teoretyczne zagadnienia dotyczące opracowania kluczowych elementów projektu, co w konsekwencji ułatwi uczestnikom przełożenie logiki projektowej na formularz aplikacyjny.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na szkolenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faxem na numer 014 627 28 71 lub 014 656 28 00, która wraz z programem stanowi załącznik .
Gorąco zachęcamy do skorzystania z ostatniego szkolenia o tej tematyce!
Kontakt:

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wielkie Schody 3, 33-100 Tarnów
tel/fax 014 627 28 71 lub 014 656 28 00

Formularz zgłoszeniowy:
Uwagi:

Dnia 13 listopada br. lista uczestników szkolenia została zamknięta.
Kolejne zgłoszenia będą wpisywane na listę rezerwową.