Domowa Aktualności Rekrutacja na kurs prawajazdy

Rekrutacja na kurs prawajazdy
czwartek, 27 grudnia 2012 12:45

Uprzejmie informujemy, że rekrutacja do kursu Prawa Jazdy kat. C wraz z kwalifikacją wstępną przyspieszoną w zakresie transportu drogowego rzeczy, rozpocznie się 17.01.2013 roku o godzinie 08.30, w siedzibie fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego, przy ul. Wałowej 2/2 w Tarnowie. Przypominamy, że formularze można składać osobiście w biurze projektu (ul. Wałowa 2/2), drogą elektroniczna na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem 14 656 38 99. Zgłoszenia złożone lub nadesłane przed 17.01.2012 i godziną 08.30, nie będą rozpatrywane.