Domowa Szkolenia Trenerzy
Kadra trenerska współpracująca z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Rafał Urbaś – mgr prawa kanonicznego i administracji. Od 2003 roku związany z sektorem organizacji pozarządowych. Doradca kluczowy w Regionalnym Ośrodku EFS w Tarnowie. Od 2013 r. Certyfikowany trener biznesu (Marshall Polska).

Marcin Lewandowski - Z wykształcenia politolog. Trener umiejętności społecznych, ukończył Szkołę Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys, Jana Roberta Sołtys. Od lat działa na styku trzech sektorów: organizacji pozarządowych, administracji i biznesu, budując koalicje na rzecz rozwoju regionalnego. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu partycypacji obywatelskiej, budowania partnerstw, autoprezentacji, debatowania w stylu oksfordzkim, budowania zespołów, zarządzania czasem i pozyskiwania źródeł finansowania.

Maria Derżko – absolwentka  Akademii Ekonomicznej w Krakowie, mgr inż.  Zarządzanie Jakością Wyrobów. Posiada uprawnienia pedagogiczne oraz dyplom doradcy zawodowego. Specjalizuje się w prowadzaniu szkoleń z zakresu marketingu i obsługi klienta oraz zarządzania jakością.

Wacław Kisiel-Dorohinicki - psycholog biznesu, certyfikowany trener kadr, licencjonowany doradca zawodowy, wykładowca Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego. Współpracownik wielu firm szkoleniowo-doradczych. Z Fundacją im. Hetmana Jana Tarnowskiego współpracuje od 2009 roku.

Specjalizuje się w tematyce rynku pracy, rozwoju kompetencji interpersonalnych, polityki antymobbingowej w organizacji oraz wsparcia sprzedaży i zarządzania. Autor poradników z zakresu rynku pracy i rozwoju kompetencji zawodowych.