Domowa Doradztwo

Doradztwo

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego świadczy, w ramach działalności komercyjnej i projektowej, usługi doradcze. Usługi te świadczone są przez doświadczoną kadrę ekspertów.

Usługi doradcze (bezpłatne) w ramach projektu Regionalny Ośrodek EFS w Tarnowie

Projektodawcy EFS
Miejsce świadczenia usługi
W biurze i w terenie

Doradcy:
Ewa Maciak (doradca kluczowy)
Sylwia Grabek (doradca kluczowy)
Rafał Urbaś (doradca kluczowy)
Rafał Pecka (doradca specjalistyczny)
Marcin Lewandowski (animacja partnerstw)
Kontakt
Biuro Projektów Fundacji. Regionalny Ośrodek EFS, ul. Wałowa 2, 33–100 Tarnów
Barbara Stasik, tel. 14 655 69 85, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
codziennie w godz. 8–16

Usługi doradcze (bezpłatne) w ramach projektu Małopolski Ośrodek Wsparcia Organizacji Pozarządowych w Tarnowie

Organizacje pozarządowe
Osoby które chcą założyć stowarzyszenie lub fundację
Miejsce świadczenia usługi
Biuro, teren
Doradcy
Grażyna Wiatr
Waldemar Piwowarczyk
Ewa Maciak
Rafał Pecka
Tomasz Kita
Kontakt
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego. Biuro Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Organizacji Pozarządowych, ul. Wielkie Schody 3, 33–100 Tarnów
Arleta Kwiecień, tel. 014 6272871, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Codziennie w godz. 9–15