Domowa Inne usługi

Inne usługi

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego jest administratorem 12 nośników informacyjno–reklamowych (tj. słupów ogłoszeniowych, tzw. ”okrąglaków”). Korzystając z naszej oferty otrzymują Państwo gwarancję skutecznej kampanii informacyjnej i reklamowej na terenie całego miasta. Jej zalety to:

• kilkanaście tysięcy osób dziennie jako odbiorcy reklamy
  • lokalizacja słupów umożliwiająca charakterystykę odbiorców reklamy (np. młodzież, rodziny itp.)
  • wysoka jakość ekspozycji plakatów
  • rozlokowanie słupów przy głównych ulicach Tarnowa (np. ulice Wałowa i Krakowska),
  • możliwość podpisania długoterminowej umowy na wynajem powierzchni reklamowej
  • atrakcyjne ceny
  • cena ustalana indywidualnie przy ekspozycji plakatów w nietypowych okresach
  • atrakcyjne rabaty w przypadku wynajmu większej ilości słupów

Kontakt:

Anna Oćwieja

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wielkie Schody 3
33–100 Tarnów

tel/fax. 014 6272871,

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Poniedziałki i wtorki w godz. 10-14