Domowa Rekrutacja
Rekrutacja

Rekrutacja do projektu „Przygotowanie kadr do budowy sieci szerokopasmowych w Małopolsce”

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą dokonać zgłoszenia udziału w nim poprzez dostarczenie do Biura Projektu w terminie naboru i wyznaczonych godzinach składania zgłoszeń, wymaganych dokumentów rekrutacyjnych, do których należą:

1. Formularz rekrutacyjny (zał. nr 1. do Regulaminu rekrutacji),
  2. Oświadczenie kandydata/-ki do uczestnictwa w projekcie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych (zał. nr 2. do Regulaminu rekrutacji),
  3. Oświadczenie kandydata/-ki do uczestnictwa w projekcie o spełnianiu kryteriów (zał. nr 3. do Regulaminu rekrutacji),
  4. kopia dowodu osobistego,
  5. kopia świadectwa dokumentującego deklarowane wykształcenie,
  6. zaświadczenie od pracodawcy o zatrudnieniu,
  7. zaświadczenie lekarskie o zdolności do wykonywania określonej pracy,
  8. Regulamin rekrutacji.

Dokumenty rekrutacyjne (własnoręcznie podpisane we wskazanych miejscach) można dostarczyć osobiście, elektronicznie lub faxem w godzinach od 9:00 do 15:00.

W razie potrzeby kandydaci do uczestnictwa w projekcie mogą zostać poproszeni o dostarczenie innych dokumentów, potwierdzających ich kwalifikacje do uczestnictwa w projekcie, zgodnych z aktualnymi wymogami zewnętrznymi.

Kandydat, który zostanie zakwalifikowany do projektu dostarcza do Biura Projektu pozostałe wymagane dokumenty:

• 1. Deklarację udziału w projekcie (zał. nr 4. do Regulaminu rekrutacji),
  • 2. dowód wpłaty 10% wartości szkolenia na konto Fundacji im. Hetmana Jana Tarnowskiego.

Każda osoba pozytywnie zakwalifikowana do projektu może skorzystać z jednego wybranego przez siebie kursu zawodowego oraz obowiązkowo musi wziąć udział w „Szkoleniu ogólnym pracowników sieci i urządzeń telekomunikacyjnych”.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są w Regulaminie rekrutacji kandydatów do uczestnictwa w projekcie „Przygotowanie kadr do budowy sieci szerokopasmowych w Małopolsce”, natomiast bieżące informacje – w Aktualnościach projektu.

Szczegółowych informacji udziela Biuro Projektu:
Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
ul. Wałowa 2/2 (I p.), 33-100 Tarnów