Domowa Aktualności

Aktualności
TERMIN PODPISANIA UMÓW O PRZEDŁUŻONE WSPARCIE POMOSTOWE - V EDYCJA "MÓJ BIZNES MÓJ SUKCES 2"
poniedziałek, 05 listopada 2012 10:23

Informujemy, że w dniu 26 listopada 2012r. o godz. 15:00 w biurze projektu przy ul. Wałowej 2/2, 33-100 Tarnów odbędzie się spotkanie dla Uczestników V edycji projektu "Mój Biznes Mój Sukces 2".

WYNIKI Z OCENY PRZYZNANIA PRZEDŁUŻONEGO WSPARCIA POMOSTOWEGO V edycji projektu "Mój Biznes-Mój Sukces 2"
poniedziałek, 05 listopada 2012 09:51

realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013

W wyniku oceny Wniosków o udzielenie przedłużonego wsparcia pomostowego w ramach V edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2” dokonanej przez Członków Komisji Oceny Wniosków utworzono:
- listę rankingową Uczestników projektu, którym przyznano wsparcie zawierającą 5 najwyżej ocenionych UP,
- listę Uczestników projektu, którym nie przyznano wsparcia zawierającą pozostałych 8 UP.

W załączeniu listy rankingowe.

WNIOSKI O PRZEDŁUŻONE WSPARCIE POMOSTOWE – V EDYCJA „Mój Biznes-Mój Sukces 2”
wtorek, 02 października 2012 10:47

Informujemy osoby zainteresowane, że Wniosek o udzielenie przedłużonego wsparcia pomostowego wraz z załącznikami w ramach V edycji projektu „Mój Biznes-Mój Sukces 2” należy złożyć w terminie od 10 do 23 października 2012r. przy ul. Wałowej 2/2 w Tarnowie.

TERMIN PODPISANIA UMÓW O PRZEDŁUŻONE WSPARCIE POMOSTOWE - IV EDYCJA "MÓJ BIZNES MÓJ SUKCES 2"
piątek, 03 sierpnia 2012 15:12

Informujemy, że w dniu 24 sierpnia 2012r. o godz. 15:00 w biurze projektu przy ul. Wałowej 2/2, 33-100 Tarnów odbędzie się spotkanie dla Uczestników IV edycji projektu "Mój Biznes Mój Sukces 2".

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>