Domowa Aktualności

Aktualności
OSTATNIE REKRUTACJE DO KURSÓW PRAWA JAZDY KAT. C I OPERATORA KOPARKO-ŁADOWARKI KL. III.
poniedziałek, 02 września 2013 10:27

Uprzejmie informujemy, że dnia 04.09.2013 rozpoczynamy rekrutację na kurs prawa jazdy kat. C, oraz na kurs operatora koparo-ładowarki kl. III. W kursach mogą brać udział osoby pracujące i nie prowadzące działalności gospodarczej, zamieszkałe lub pracujące na terenie powiatów m. Tarnów i tarnowskiego. Formularze Zgłoszeniowe (dostępne w dziale dokumenty do pobrania)  można składać w siedzibie Fundacji, ul. Wałowa 2/2 lub przesłać poczta elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. dnia 04.09.2013 od godziny 9,00. Zgłoszenia przesłane i złożone przed 4.09.2013 i godzina 9,00 nie będą respektowane.
Dodatkowo informujemy, że obecnie kurs Kwalifikacyjny dotyczący transportu drogowego rzeczy, w obecnej rekrutacji nie będzie prowadzony.

Zakończenie rekrutacji do 5 edycji Kursu na Prawo jazdy kat. C
środa, 12 czerwca 2013 09:56

Uprzejmie informujemy, że lista osób, które zakwalifikowały się do kursu Prawa Jazdy Kat. C, została zamknieta. Wszyscy, którzy przesłali aplikację, a nie otrzymali informacji o kwalifikacji nie dostali się na listę.

REKRUTACJA DO KURSU NA PRAWO JAZDY KAT. C + KWALIFIKACJA WSTĘPNA PRZYSPIESZONA W ZAKRESIE TRANSPORTU DROGOWEGO RZECZY.
środa, 29 maja 2013 07:19

W dniu 06.06.2013 o godz. 9,00 rozpoczyna się kolejna rekrutacja kandydatów na kierowców, do kursu prawa jazdy kat. C, oraz kwalifikacji wstępnej, przyspieszonej w zakresie przewozu rzeczy. Przypominamy, że Formularz Zgłoszeniowy (dokumenty do pobrania), można złożyć w biurze Fundacji ul. Wałowa 2/2 lub przesłać droga elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub faksem na numer 14 656 38 99. Jednocześnie informujemy, że wszystkie formy zgłoszenia traktowane będą równoważnie, dlatego zachęcamy wszystkich kandydatów do składana zgłoszeń droga mejlową, aby uniknąć kolejek jakie były przy poprzednich rekrutacjach. Przypominam także, że zgłoszenia złożone lub przesłane przed data i godziną wskazaną w niniejszym komunikacie nie będą brane pod uwagę. Szczegółowe informacje dotyczące warunków  kwalifikacji znajdują się w Regulaminie Rekrutacji w dziale dokumenty do pobrania.

Rekrutacja zakończona
poniedziałek, 13 maja 2013 09:49

Uprzejmie informujemy, że zakończyła się rekrutacja do czwartej edycji kursu prawa jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna przyspieszona w zakresie transportu drogowego rzeczy. Wszyscy zakwalifikowani na kurs, zostali powiadomieni telefonicznie. Wszyscy, którzy nie otrzymali informacji telefonicznej, nie zakwalifikowali się do kursu z powodu braku miejsc.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>