Projekt „Czterdzieści Tysięcy Możliwości Na Podkarpaciu”
Projekt realizowany przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VI „Rynek pracy otwarty dla wszystkich”, Działanie 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia” na podstawie umowy nr UDA-POKL. 06.02.00-18-064/12-00 podpisanej z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Rzeszowie. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Okres realizacji projektu: od 1 grudnia 2012 r. do 31 października 2014 r.

Obszar realizacji projektu obejmuje całe województwo podkarpackie.

Celem głównym projektu jest wzrost przedsiębiorczości na terenie województwa podkarpackiego poprzez utworzenie 54 przedsiębiorstw przez 54 osoby (z 60 objętych projektem osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy województwa podkarpackiego przez okres co najmniej 6 m-cy od dnia ostatniej rejestracji do dnia przystąpienia do projektu, w tym 30 kobiet i min. 10 osób długotrwale bezrobotnych) i utrzymanie ich na rynku min. 1 rok w okresie realizacji projektu.

Lista Wykonawców oraz Członków Komisji Rekrutacyjnej

Biuro projektu: