Rekrutacja do projektu

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do projektu "Czterdzieści Tysięcy Możliwości Na Podkarpaciu"

Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą w terminie od 31.01.2013 r. do 13.02.2013 r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00

Miejsce składania dokumentów:

Biuro projektu - Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego

ul. Króla Kazimierza 18, I piętro, 35-061 Rzeszów

tel (17) 855 46 15

tel./fax: (17) 863 73 40

Dokumenty rekrutacyjne należy składać osobiście (z dowodem osobistym do wglądu), elektronicznie, faxem, pocztą lub przez osobę trzecią pod warunkiem dostarczenia oryginału dokumentów do Biura Projektu w terminie rekrutacji do godziny 15.00. W przypadku dostarczenia dokumentów kurierem, pocztą lub przez osobę trzecią istnieje konieczność osobistego stawienia się (z dowodem osobistym w celu potwierdzenia tożsamości) do biura projektu w terminie do ostatniego dnia naboru do godz. 15.00. W przypadku dostarczenia dokumentów w formie elektronicznej (skan) lub faksem istnieje konieczność osobistego dostarczenia (z dowodem osobistym w celu potwierdzenia tożsamości) identycznej wersji papierowej w/w dokumentów do biura projektu w terminie do ostatniego dnia naboru do godz. 15.00.

Informujemy, że dniem przystapienia do projektu zgodnie z zapisami regulaminu rekrutacji (podpisania deklaracji udziału w projekcie) jest dzień 27 marca 2013r. Data ta może ulec zmianie w przypadku konieczności wydłużenia terminu przyjmowania zgłoszeń do projektu.

Wymagane dokumenty rekrutacyjne:

1. Formularz rekrutacyjny projektu "Czterdzieści Tysięcy Możliwości Na Podkarpaciu" stanowiący załącznik nr 1 do Regulaminu rekrutacji,
  2. Oświadczenia stanowiące załącznik nr 2 do Regulaminu rekrutacji,
  3. Regulamin rekrutacji do projektu "Czterdzieści Tysięcy Możliwości Na Podkarpaciu",
  4. Zaświadczenie z Powiatowego Urzędu Pracy o statucie osoby bezrobotnej minimum 6 miesięcy od daty ostatniej rejestracji do dnia przystąpienia do projektu (oryginał lub kserokopia). Czas pozostawania w rejestrze osób bezrobotnych liczony jest w dniu podpisania deklaracji udziału w projekcie.
  5. Kserokopie zaświadczenia o otrzymanej pomocy de minimis /jeśli dotyczy/,
  6. Dowód osobisty do wglądu,
  7. Zaświadczenie potwierdzające tymczasowe zameldowanie na terenie województwa podkarpackiego  do wglądu /jeśli dotyczy/.

Dokumenty rekrutacyjne do wypełnienia można odebrać w Biurze projektu oraz pobrać ze strony internetowej projektu http://www.fundacjatar.nazwa.pl/podctm/index.php/home-5

Szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w projekcie oraz składania dokumentów rekrutacyjnych zawarte są w Regulaminie rekrutacji, z którym Kandydat/-ka zobowiązany/-a jest się zapoznać.

Biuro projektu

Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego